Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Szybka i wygodna REJESTRACJA!

Jesteś tutaj: Strona główna Forum

24 -June -2017 - 09:07
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

V max i V przelotowa
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: V max i V przelotowa

V max i V przelotowa 10 mies., 3 tyg. temu #957

• Seku
  • Najsłabsze ogniwo
  • Oklaski: 0
Witam,
kupiłem 3 tygodnie temu właśnie taki sprzęcik 125cm3 tylko że customa z 2009r z przebiegiem 14700km. Sam zrobiłem już 600km.
Zastanawiam się nad prędkością max i przelotową dla tego moto. To mój pierwszy motocykl więc nie mam żadnego odniesienia.
W moim przypadku 80km/h to ok 7700-7800obr/min, setki jeszcze mi nie udało mi się osiągnąć (ważę 90kg), 90km/h to niecałe 9000obr/min.
zastanawia mnie "obroty" można potraktować jako odpowiednie dla prędkości przelotowych... Kupiłem moto z myślą że na trasię będę śmigał 90-95 coby mnie tiry nie łapały ale wydaje mi się że jak "pędzę" 90-95 to już jest za dużo dla ybrki. Normalnie jeżdżę ok 80-85km/h ale to trochę mało...
Co jeszcze zauważyłem... brzęczenie jakby od jakiegoś urządzenia elektrycznego w miejscu między bakiem a podstawą lampy przedniej.
Sam motocykl wygląda jak nowy, nie jest poobijany, lakier ok, i nie żałuję zakupu ale prędkość max u mnie to mizeria.
Jak jest u Was z tymi obrotami?
Może ktoś pozmieniał zębatki?? Czy wie Pan jakie powinny być? może wymiana by pomogła?
Pzdr
Piotr
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy