Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Szybka i wygodna REJESTRACJA!

Jesteś tutaj: Strona główna Forum

24 -June -2017 - 09:06
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kask
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kask

Kask 5 lata temu #550

• AirSoftowiec
  • Najsłabsze ogniwo
  • Oklaski: 0
Witam,
mam problem gdyż nie wiem jaki kask kupić na ybr .Moglibyście się podzielić swoimi opiniami np. w jakich kaskach jeździcie i jak się sprawują lub jakiś polecić ?

Re: Kask 5 lata temu #552

• squizzz
  • Najsłabsze ogniwo
Po pierwsze pełny kask, a nie nocnik - tutaj pokazane dlaczego:

A po drugie dobrze dobrany do rozmiaru głowy - nie może być luzów

Sam jeżdżę w HJC CS-14 http://www.moto-abc.pl/m-43/p-6273/kask-hjc-cs14-daggar.html (wersja ze złotym malowaniem) ale ciężko mi rekomendować, bo nie mam porównania z innymi modelami (sam nie narzekam jakoś specjalnie)

Pozdrawiam,
Janek
Ostatnio zmieniany: 5 lata temu przez squizzz.

Re: Kask 4 lata, 11 mies. temu #579

• Grzesiek
  • Najsłabsze ogniwo
  • Oklaski: 1
AirSoftowiec napisał:
Witam,
mam problem gdyż nie wiem jaki kask kupić na ybr .Moglibyście się podzielić swoimi opiniami np. w jakich kaskach jeździcie i jak się sprawują lub jakiś polecić ?

Witaj,

ja akurat używam kask naxa F8B z blędą, jestem zadowolony z jego użytkowania, ostatnio uratował mi głowę podczas ślizgu,

Odp: Kask 4 lata, 1 miesiąc temu #765

• Sołtysik
  • Najsłabsze ogniwo
Witam wszystkich, niedawno tez maialem dylemat jaki kask wybrac. Zanim napisze na jaki padlo podam konkurencje: LS2 cena smieszna 200zl, niby dobry jak inne ale czemu o 400-500zl tansze, wiec odpadl. Pozostaly :Nolan N85 ok 600zl, AGV K4 EVO ok 650zl i HJC IS16(TR1) tez ze 600zl. Po konsultacjach z wojkiem google i kolegami padlo na uzywany Schubert R1 500zl. Dodam ze wszystkie kaski sa super w swojej klasie, jednak zdecydowalem sie na ten ze wzgledu iz za rok albo 2 bede sie przesiadal na normalny motor. A i jak dla mnie to tylko integral.

Odp: Kask 3 lata, 11 mies. temu #784

• fruti
  • Nowicjusz
No ja tyle hajsu nie miałem na "orzeszka" a YBR znowu nie osiąga prędkości kosmicznych, więc wybór padła na LS2 FF351.1, cana niska 150 zł, któryś test wspominał iż jest tak samo dobry jak kaski za 300 zł, ale ja na to przez palce patrzę. Kask jest wygodny (choć gdy nowy na początku mocno uciska na skroniach ale po miesiącu się wyrabia), ma taką wnękę na uszy przez co nie mamy przekrwienia przy zdejmowaniu. Szyba lubi parować gdy temp. jest zbyt niska (poniżej 15 stopni już może parować). Kask nieco tłumi odgłosy ruchy ulicznego, ale raczej przycisza niż tłumi. Waga 1 350 g więc standart. Wytrzymałości "bojowej" na uderzenia nie testowałem - na szczęście nie było okazji.
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez fruti.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.22 sekundy